Prakse rāda, ka e-pasti, kas nosūtīti ārpus darba laika, parasti tiek palaisti garām… Vai arī Jums kādreiz gadījies, ka vēlaties atbildēt uz e-pastu, taču darba laiks jau beidzies? Katram ir savas metodes, kā saglabāt sagatavotus e-pasta ziņojumus (saglabāt melnrakstu kastītē, atsevišķā dokumentā un citi) vēlākai nosūtīšanai, taču bieži vien tās var izrādīties neefektīvi. Izmantojot šo iespēju, Jūs varat uzrakstīt e-pastu jebkurā Jums ērtā laikā un uzstādīt, ka tas tiek nosūtīts, piemēram, nākamās darba dienas 08:30 no rīta. Līdz tam brīdim, ko esat iestatījis, e-pasta ziņojums atradīsies kastītē Izsūtne (Outbox). Lai iespējotu e-pasta ziņojumam aizkavēto nosūtīšanu, sekojiet šiem soļiem:

MS Outlook programmā:

  1. Augšējā rīkjoslā meklējiet Iespējas jeb Options
  2. Izvēlieties Aizkavētā sūtīšana jeb Delay delivery
  3. Atveroties logam, ielieciet ķeksi pie Nepiegādāt pirms jeb Do not deliver before
  4. Iestatiet laiku, kad Jūs vēlaties, lai zoņojums tiktu piegādāts
  5. Aizveriet logu, spiežot uz Aizvērt jeb Close
  6. Līdz šim sarakstīstos e-pastus varat meklēt kastītē Izsūtne jeb Outbox


!!! Lai aizkavētā vēstule nosūtītos Outlook programmai Jābūt atvērtai un pieslēgtai internetam.

Lai izsūtītu e-pasta vēstuli neatkarīgi no tā vai outlook programma Jums ir ieslēgta un savienota ar internetu Jūs to varat darīt no pārlūkprogrammas(web mail) atverot saiti https://outlook.office.com/mail/ ielogojoties ar savu RSU lietotāju.

Rakstot vēstuli klikšķiniet pie send pogas uz "dropdown menu" izvēlaties "Schedule send" izvēlaties kādu no noklusējuma šabloniem un klikšķiniet uz  Costum time iestatiet datumu un laiku kad e-pastu izsūtīt un spiedied uz pogas "send"Ņemiet vērā, ka šie soļi jāatkārto katru reizi, kad vēlaties izmantot aizkavētās e-pastu izsūtīšanas opciju. Sekojiet soļiem zemāk ekrānšāviņā!


  • No labels